• Taze
Tığ İşi Kancalar, Genel Amaçlı Profesyonel Kullanım için Kullanışlı Dayanıklı Küçük Tığ İşi Çanta Sırt Çantası için Çanta (Mor)

Tığ İşi Kancalar, Genel Amaçlı Profesyonel Kullanım için Kullanışlı Dayanıklı Küçük Tığ İşi Çanta Sırt Çantası için Çanta (Mor)

₺ 61.60
Malların
İşlenmemiş

Yüksek kaliteli Oxford kumaştan yapılmış ve çanta dayanıklı ve giymek kolay değil.Taşıması kolay, havaalanları, parklar, trenler, tekneler veya evler gibi her yere seyahat veya dokuma için uygundur.Saklama çantası, örgü iğnesi kitlerini taşımak için tasarlanmıştır ve daha fazla örgü aleti saklamak için çift iç bölmelere sahiptir.Tüm kroşe aksesuarlarını düzgün bir şekilde saklamanıza ve hiçbir şey kaybetmeden iyi durumda tutmanıza yardımcı olacak yarı elastik bir kapağa sahiptir.Tığ işi çanta küçük ve taşınabilir.Sırt çantanıza veya çantanıza koyabilirsiniz.Özellik : 1. Yüksek kaliteli Oxford kumaştan yapılmış ve çanta dayanıklı ve giymek kolay değil.2. Taşıması kolay, havaalanları, parklar, trenler, tekneler veya evler gibi her yere seyahat veya dokuma için uygundur.3. Saklama çantası, örgü iğnesi kitlerini taşımak için tasarlanmıştır ve daha fazla örgü aleti saklamak için çift iç bölmelere sahiptir.4. Tüm kroşe aksesuarlarını düzgün bir şekilde saklamanıza ve hiçbir şey kaybetmeden iyi durumda tutmanıza yardımcı olacak yarı elastik bir kapağa sahiptir.5. Tığ işi çanta küçük ve taşınabilir.Sırt çantanıza veya çantanıza koyabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Tığ Bag Material : Oxford Cloth Specification : 1 Pcsuses : Ev, Storage Scope Uygulama : Çoğu Kişi Paket Listesi : 1 x Tığ Çanta.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Crochet Bag
Material:
Oxford Cloth
Specification:
1pcs
Uses:
Household, Storage
Scope of Application:
Most People
Package List:
1 x Crochet Bag :

Benzer ürünler