• Taze
TYUHKA Açık Heykeli, Güneş Bahçe Heykeli Tavşan Heykel Led ışıkları ile bir Kürek üzerinde Oturan bahçe Sanat Dekorasyon Kapalı

TYUHKA Açık Heykeli, Güneş Bahçe Heykeli Tavşan Heykel Led ışıkları ile bir Kürek üzerinde Oturan bahçe Sanat Dekorasyon Kapalı

₺ 167.60
Malların
İşlenmemiş

Güneş enerjili : Bahçe heykeli LED güneş ışığı tasarımı elektrik tüketmez, taşınması rahattır ve kablolamaya ihtiyaç duymaz.Güneş panelleri gün boyunca şarj edilir ve geceleri otomatik olarak açılır.LED ışıkları 5-8 saat içinde tamamen şarj olacak ve 8-10 saat boyunca yanacaktır.Ücretsiz endişe.Hayatınızı aydınlatın : sevimli tavşan güneş bahçe lambası geceleri çimlerinizi ve bahçenizi aydınlatabilir, ışıklı çiçeklerle bu büyüleyici heykel, güneş battığında ve gökyüzü karardığında, sıcak bir ışık yayar, sizin için Bahçe gizem ve çim duygusu ekler.Malzeme : Bu güneş bahçe heykeli açık tavşan dekorasyon reçine yapılır.Bu heykel her türlü hava koşuluna dayanabilir, uzun süre solmaz ve her mevsim için uygundur.Dekorasyon : boyut 9.96*5.9*9.25 inç; bahçe dekorasyonu kapalı yatak odası, oturma odası, açık ağaçlar, çiçekler, çiçek yatakları, çitler, yollar veya avludaki herhangi bir yer için çok uygundur. villa.It ayrıca Paskalya dekorasyonu ve tatil partisi için uygun sınıf arkadaşları ve aile için sürpriz bir hediye diğer tüm durumlar için.Satış sonrası servis : Dış mekan dekorasyonlarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız ve en kısa sürede cevap vereceğiz.Özellikler : Ürün Adı : Güneş Kürek Tavşan Gece Light Material : Resin Color : parlak sarı/white Light kaynak : güneş panel Size : 25.3*15*23.5 cm/9.96*5.9*9.25 inch Charging : solarİs su geçirmez : yes Suitable yer : ev, bahçe avlusu villa topluluk kindergarten Rabbit çiçek ve bitki Heykeli reçine ışık peyzaj bahçe sanatı sculpture This sevimli tavşan Heykeli daha kolay için birçok alanda sizin bahçe veya avlu.Canlı bir atmosfer ekleyebilirsiniz sevimli bir dekorasyon olduğunu.Bu heykelin içi içi boş, narin kürkü, sevimli kulakları ve canlı gözleri vurguluyor.Açık teraslar, bahçeler, verandalar, çimler, yollar veya araba yolları vb.Gibi doğrudan güneş ışığına maruz kalan her yer için uygundur.Çiçekler parlak pembe renkte boyanır ve sevimli sarı bir tavşan heykeli ile eşleştirilir.Çiçek heykelleri ve tavşan detayları mükemmel bir şekilde oyulmuş ve arka bahçede güzel görünüyorlar.Güneşe veya kötü hava koşullarına maruz kalsa bile, solması kolay değildir.

Ürün Özellikleri

Product name:
Solar Shovel Rabbit Night Light
Material:
Resin
Color:
bright yellow/white
Light source:
solar panel
Size:
25.3*15*23.5cm/9.96*5.9*9.25inch
Charging:
solar
Is it waterproof:
yes
Suitable venue:
home garden courtyard villa community kindergarten
Rabbit and flower plant statue resin landscape light garden art sculpture :
This cute rabbit statue is easier to place in many areas of your garden or courtyard. It is a cute decoration that can add a lively atmosphere. The interior of this statue is hollow, highlighting the delicate fur, cute ears and lively eyes. :
Suitable for any place exposed to direct sunlight, such as outdoor terraces, gardens, porches, lawns, paths or driveways, etc. :
The flowers are painted bright pink and matched with a cute yellow rabbit sculpture. The sculptures of flowers and rabbit details are perfectly carved, and they look beautiful in the backyard garden. Even if exposed to the sun or bad weather, it is not easy to fade. :

Benzer ürünler