• Taze
Çocuk Kamerası, Tek Tıklamayla Odaklama Çocuk Kamerası Fotoğraf Çekmek için Kordonlu Taşınabilir Video Zekası(Pink-Pure Edition)

Çocuk Kamerası, Tek Tıklamayla Odaklama Çocuk Kamerası Fotoğraf Çekmek için Kordonlu Taşınabilir Video Zekası(Pink-Pure Edition)

₺ 0.00
Malların
İşlenmemiş

Kordon ile, kamera kullanırken kaybetmekten. seçtiğiniz için 2 farklı renk, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak.Hafıza kartının değiştirilmesi herhangi bir zamanda genişletilebilir ve resimler USB veri kablosuyla dışa aktarılabilir.Kullanımı kolay, tek tıklamayla akıllı odaklama, her yaştan çocuklar için uygundur.Kamera çevre dostu silikondan yapılmıştır, düşmeye karşı güçlü dirençlidir.Özellik : 1. Kullanımı kolay, tek tıklamayla akıllı odaklama, her yaştan çocuklar için uygundur.2. Kamera çevre dostu silikondan yapılmıştır, düşmeye karşı güçlü dirençlidir.3. Hafıza kartının değiştirilmesi herhangi bir zamanda genişletilebilir ve resimler USB veri kablosuyla dışa aktarılabilir.4. Kordon ile, kamera kullanırken kaybetmekten.5. seçtiğiniz için 2 farklı renk, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak.Şartname : Durum : %100 % yepyeni Öğe türü : Çocuk kameramalzeme : ABSOptional Renk : mavi, pembeağırlık : Yaklaşık. 102g Kamera tipi : standart çözünürlüklü kameralarsensör tipi : CMOSSensör px : 0.3 MLCD ekran boyutu : Yaklaşık. Shake USB arabirimi USB bellek card Microphone : stereo Anti-shake performans : elektronik anti screen Storage orta dokunaklı olmayan 2.0 in Resolution destek : 1080p Whether dokunmatik ekran : : : .Cable1 x x 180m Ah şarj Lanyard1 Talimat Paket Listesi : 1 x Çocuk Kamera1 x USB lityum battery Battery kapasite inşa 0 Additional fonksiyonları : kayıt fonksiyonu, kamera function Battery türü : : .

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler