• Taze
200 adet Çocuk takma tırnak Beyaz Kısa Tam Kapak 10 adet/takım 10 Boyutları Temiz takma tırnak ıpuçları Çocuklar ıçin (200 Adet)

200 adet Çocuk takma tırnak Beyaz Kısa Tam Kapak 10 adet/takım 10 Boyutları Temiz takma tırnak ıpuçları Çocuklar ıçin (200 Adet)

₺ 0.00
Malların
İşlenmemiş

Yüksek Kaliteli Malzeme-Tırnaklar, yaklaşık 2-3 hafta sürecek kadar kalın ve sağlam olan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır. 200 çivi. 2.Aseton bazlı cila sökücü ile herhangi bir cila yağının tırnaklarını temizleyin;. 3.Her parmak için doğru boyutta çivi seçin;. 4.Tırnaklara tutkal çıkartmaları uygulayın;. 5.Kütikülden başlayarak, üzerine basın . 6.Gerekirse yeni tırnaklarınızı kesin ve şekillendirin.Tırnaklarınızı 2 dakika ılık suya koyun ve tırnak çıkartması çıkarılabilir easier.Do aniden çıkarmayın ve tırnak yüzeyinize zarar verebilir.Farklı parmak boyutlarındaki çoğu insan için uygundurlar, Düğün, randevu, parti veya hafta sonu bir araya gelmek için kendi tırnaklarınızı yapmak için kullanılabilirler.Uygulama : . 1.Manikür çubuğu ile doğru bir uyum için kenarları ve kütikül alanını dosyalayın; 2.Aseton bazlı cila sökücü ile herhangi bir cila yağının tırnaklarını temizleyin; 3.Her parmak için doğru boyutta çivi seçin; 4.Tırnaklara tutkal çıkartmaları uygulayın; 5.Kütikülden başlayarak 6'ya basın.Gerekirse yeni tırnaklarınızı kesin ve şekillendirin.İpuçlarını kaldır : .Tırnaklarınızı 2 dakika ılık suya koyun ve tırnak çıkartması çıkarılabilir easier.Do aniden çıkarmayın ve tırnak yüzeyinize zarar verebilir. *Çok çaba harcamak zorunda değilsiniz.Sadece kalkmak için, sadece Kendin olmak zorundasın.Seçiminiz tırnaklarınızı herhangi bir ojeden zararsız tutacaktır.Herhangi bir alet kullanmadan tırnaklarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde hızlı bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. * Tırnaklarınızın boyutu diğerlerinden daha büyükse, mağazamızda uzun yanlış tırnakları seçebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler